תחזית אסטרולוגית שבועות ( הורוסקופ) בין התאריכים 12.12.14- 19

אודי ברגר תמונה

 

התחזית האסטרולוגית נכתבה על ידי: האסטרולוג אודי ברגר

טלה

אתם מאמינים בבורא עולם וזה טוב, אבל זה הזמן שתתחילו למלא את השליחות שלכם בחיים. אתם מתגעגעים למה שהיה לכם בעבר, הזמן לעשות דברים טובים לאחרים, אם אפשר אז גם להתנצל ודרך זה תגיעו לאופקים ליעדים רגשיים רחבים, וטובים יותר. שקמו את האמונה שלכם בבני אדם… אמונה שנטשה אתכם מזמן. הפנויים יחפשו דרכים להגשים את נושא הזוגיות מכוונים אחרים. כדאי להתגבר על הסלידה מאינטרנט. חזקו את הקשר עם חברים, וגם עם… נפשכם הלחוצה.

שור

 כשוורים אתם חכמים וסומכים רק…על עצמכם. הגיע הזמן שלא תסמכו רק על הגורל… והנס. הזמן לפעול ולעשות דברים שאף פעם לא עשיתם, על מנת להגיע לתוצאות שאף פעם לא השגתם, בעבר. אתם מאמינים אמנם בהשגחה העליונה, אבל זכרו: היא …לא עוזרת למי שאינו מוכן לפעול- למען עצמו. הזמן ללמוד מהן נוסחאות הטעות, הגורמות לכם להיתקע בכול תחום. אתם מחכים לתוצאות השתדלות קודמת, מול מוסדות, או משפט, או פיצויים או כול דבר אחר 'חיצוני'.

תאומים

השבוע אתם מתעוררים לחשיבה על מצבכם- באופן כללי. הנשואים צריכים לשמור על הנאמנות לבן/ת הזוג, יחד עם רצונם להיפתח…לאופקים חדשים. תנו תשומת לב לבן/ת הזוג, אל תשכחו שנשבעתם אמונים- בטוב וברע, במידה ואתם רוצים בן/ת זוג אחר/ת תיפרדו ורק אחר כך… תעשו כן- ללא נקיפות מצפון. העזו לנהל את עצמכם כעצמאים בשטח, ולנצל את הכישרון הדיפלומטי שלכם. הזמן לאמץ את דמיונכם, על מנת לשפר את מצבכם הפיננסי והאישי. צאו לבלות, או לחופשה קצרה.

 

סרטן

אתם סובלים גופנית, משהו פסיכולוגי עובר עליכם, ואתם מרגישים לבד. לא לדאוג מעניין חוסר כספים, הזמן לחשוב על להוציא כישרונות ואישיים החוצה, אל האור- החיצוני. חפשו מקצוע והכשרה מתאימים יותר, או להגשים את חלומכם להיות עצמאיים. צאו לבלות ולשחרר את החשיבה היצירתית, שאיתה נולדתם, ושאותה הזנחתם עם השנים- בגלל כובד הדאגות ואכזבות החיים. לא להאשים רק את /בן/ הזוג בסיבות לכישלונכם, תאשימו גם את טוב הלב שלכם. צלצלו אלי לשיחה ראשונית ותופתעו לטובה.

אריה

העסקים זזים קצת וזאת בזכות מצבים כוכביים משופרים. אתם אריות ולא כדאי לכם לוותר על הגשמת החלומות שלכם, כי יש לכם כישרונות ולב אוהב ופתוח. יש לכם עוד הרבה להתקדם, אבל הביטחון שלכם משתפר ומשתקם, למרות שהאויבים הנסתרים והגלויים… לא מעטים.. הזמן לצאת בפרסום מסיבי, במידה ויש לכם עסק משלכם. המישור הזוגי די תקוע, ואתם לא מאמינים שאפשרי לתקן. המחשבות והדאגות מחלישות אתכם. אתם עייפים ומנסים לצאת מזה. צלצלו אלי לשיחה ראשונית ותופתעו לטובה.

בתולה

אתם שונים, מיוחדים וחשים שאתם לבד, זכרו: אצבע אלוהים לעולם לא משאירה טביעות אצבע זהות, על גופו ונשמתו של כול אחד ואחד באופן שווה, היזכרו בעובדה שבן/ת הזוג שלכם שונה ושאתם צריכים לדעת על מה ללחוץ, למרות שהפשרתם רבות. אל תשקעו בשגרה, הזמן לעשות דברים שירימו אתכם מעל המים הסוערים. קחו את עצמכם בידיים בנוגע לעצמאותכם האישית. הגשימו חלומות, השתדלו לשתף בתחושות הבטן והכאב. צלצלו אלי לשיחה ראשונית ותופתעו לטובה- זה בדיוק הזמן.

מאזניים

למועסקים: החששות בעבודה נרגעים, אך לא לגמרי. לדורשי העבודה: הזמן לשלוח קורות חיים, ולהיעזר בכול מנועי החיפוש באינטרנט כדי למצוא עבודה זמנית, או היותר מתאימה לכם. כעת אתם פוחדים לאבד את אהבת הילדים, ושלא יהיה לכם את היכולת להעניק, ולדאוג לכול מחסורם, יחד עם זאת, אתם עדין מרגישים לבד, ללא עזרה חיצונית, וגם לא מכוון בן/ת הזוג. הפנויים מרגישים לבד ונתקפים בתחושת חוסר אונים, בגלל הלחץ הפסיכולוגי שמפעילים עליכם מקורבים, או בני משפחה.

עקרב

שוב אתם אבדי עצות בגלל שהימים האינטימיים נקטעו מסיבות של בלבול וכהות חושים, מכוון בן/ת הזוג. אתם לא מצליחים לקבל תשומת לב ראויה, כבר המון זמן. יתכנו טעויות מצדכם, כשאתם מנסים להתקדם במישור הזוגיות. הזמן לחפש את האושר בתוככם…ושלא להיות תלויים בבן/ת הזוג. הזמן לחפש חברים וידידים מן העבר, שאותם מזמן לא פגשתם. אתם מגלים שרעיון החופשה היה רעיון טוב, על מנת לרענן את הגוף ואת הנשמה. צלצלו אלי באומץ לייעוץ אישי.

קשת

לאחרונה אתם שוב מנקים את האבק מעל זיכרונות האהבה…הישנה. אתם מגלים שאתם פחות פוחדים מלתת ולקבל, ושתחליפים סינטטיים אחרים לא עוזרים. חפשו בריאות ורוגע, בכך שתצאו לעשות השתדלות למען המשפחה והקשר האישי שאין לכם מספיק. הרחיבו את מעגל החברים ואל תתביישו לייזום קשרים מחדש. המשיכו להתחפר בקריירה. בריאותכם חשובה מאוד, ואתם פוחדים לאבד אותה. הזמן למצוא את החופשה שתעשה לכם את הקיץ. התקועים: הזמן, לצלצל אלי לייעוץ אישי, בנושאים שמעכבים אתכם מלהתקדם.

גדי

השבוע אתם מגלים שמבינים אתכם, כאשר אתם מדברים… מבלי להתפרץ. הגיע הזמן שתבינו, שהכעסים הישנים מנחים את הפעולות שלכם בזוגיות, ובגלל פערי האופי, ביניכם ולבין בן/ת הזוג. הזדמנות לשדרג את הבית או את המקום בו אתם חיים. אתם נתקפים ברגשות נוסטלגיים, אתם מרגישים שאתם רוצים לחזור להצלחה בעבודה, כפי שהיתה לכם בעבר. הזמן לחפש ייעוץ זוגי וכלכלי, שיחלץ אתכם מנוסחאות הטעויות החוזרות על עצמן, באופן מונוטוני. התרכזו ברגיעה הפיזית והנפשית.

 

 

 

 

 

דלי

אתם בקשר שבו בן/ת הזוג החזיר/ה לכם בעבר את הביטחון, אבל לצערכם גם לקח/ה לכם את…הלב. אתם לא יודעים להחזיר את הכול לקדמותו ותקועים בין רצון לעזוב הכול ובין לקוות שמשהו… ישתנה לטובה, בין בא חזרה מחודשת או בין קשר… אחר- שאין בנמצא. זכרו שהתקווה עוזבת אותנו, רק באם נשמוט ממנה את ידנו. השתדלו להימנע מביקורת ומרכילות בעבודה, שמרו שם על סודיות, גם מפני משפחה ושכנים. צלצלו אלי לשיחה ראשונית ותופתעו לטובה.

 

דגים

המתוסכלים מהשטח הרומנטי ומהזוגיות: שמרו על רגיעה שכלית, נוכח החשדות כלפי בן/ת הזוג. הזמן להתמודד עם החרדות שהועברו אליכם…בירושה מההורים, או כתוצאה משרשרת האכזבות, ומספריית- זיכרון- העבר הכאוב. לא מזמן עשיתם שינוי, לא להיתקע, אל תהססו ללכת קדימה, חפשו עזרה דרך האינטרנט, ארגנו את עצמכם, באיטיות ובקוליות, ומהר תגלו שרק כך אתם משיגים דברים, ומתגברים על חולשותיכם. צלצלו אלי לייעוץ אישי,  ואגלה לכם את נוסחת ההצלחה, שתחלץ אתכם מהתקיעות הארוכה והמייגעת.

כול הזכויות שמורות (C)

 

להלן הקישור לאתר של האסטרולוג אודי ברגר

http://www.astrologia.co.il

הוסף תגובה !

מופעל באמצעות - WordPress | התחבר | פוסטים (RSS) | תגובות (RSS) | עיצוב תבנית - wpdesigner | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט |