תחזית אסטרולוגית שבועית ( הורוסקופ) בין התאריכים 28.11-04.12.2014

אודי ברגר תמונה

 

התחזית האסטרולוגית נכתבה על ידי: האסטרולוג אודי ברגר

טלה

אתם ממשיכים להתגעגע לבן/ זוג מן העבר, אבל לא מוכנים לרדת מעץ הגאווה. המזלות: תאומים, מאזניים או דלי חושבים עליכם מבחינה רגשית. אתם לחוצים מחוס הקידום או לקיפאון בנושא הקריירה. הגיע הזמן לחשוב כמה רחוק אתם יכולים להגיע. רדו מהאגו המזיק לכם ותגיע לאופקים שמחים יותר. אתם טובים בניהול ומרגישים שמגיע לכם יותר במקום העבודה. אנשים שמים לכם רגליים בשבוע זה, ואינכם יודעים איך להתמודד עם כול זה.

שור

יש לכם סיבה להתרגש כי מתייחסים אליכם בתחום הקריירה, יותר טוב ממה שמגיע לכם. הכספים שהגיעו נעלמו באופן…המידי, אבל איזו חלק מהחוב. עדין יש לכם פחדים הקשורים למשפחת בן/ת הזוג ומרגישים חסומים וכלא מקבלים אהבה והערכה. הזמן לזכור שתמיד קיימת התקווה לשינוי בכול השטחים, רק שאתם צריכים לפתוח את סגור ליבכם באומץ ובלי פחד. הדרכים הטובות ביותר לפניכם, והעבר כבר לא יחזור כך שצריך להשתחרר ממנו לחלוטין. צלצלו אלי באומץ, לייעוץ אישי ומקצועי.

 

 

תאומים

 

אתם מניחים מידיכם את חרבות הכעס ומבינים שרק האהבה שהיתה לכם היא- היא הדבר הנכון לשאוף אליו. הנשואים: המריבה האחרונה הזכירה לכם את עובדות החיים הקשות. אתם ממשיכים לעשות את רוב 'העבודה', ולא מקבלים חצי ממה שמגיע לכם באמת. הזמן לבקש עזרה באומץ, ושלא לחדול מלזכור שאתם מסוגלים להשתחרר מתלות חומרים בבן/ת הזוג- במפתח למצב של 'לעמוד על שלכם'. אתם נמשכים אל הטבע, בעלי חיים ואל כול יצירות הבורא.

סרטן

עזבתם מקום עבודה טוב וחשבתם שתמצאו עבודה טובה יותר והתאכזבתם. כעת מומלץ שלא לבכות על החלב שנשפך, לשנס מאתניים ולמצוא עבודה אחרת, כי עבר מספיק זמן ולא כדאי לחיות על הבטחות או חסדי אחרים. הפתעה טובה ביחס לחברים ובני משפחה. כספים יגיעו בזמן. עכבות ביחס לסידורים ולתשובות מלקוחות עסקיים וממוסדיים. אלה שעבדו עם ילדים, הזמן להיות עצמאיים. הזמן גם לתפילת שמיים זכה מן הלב, אם זה לא יעזור, גם… לא יזיק.

אריה

כארבע חודשים חלפו מאז יום ההולדת שלכם, החגים גם נגמרו…וההבטחות שלכם לטיפוח עצמי וערכי עדין לא יצאו…אל הפועל. הזמן לחזק את הבריאות בעזרת העיסוק בספורט ובאכילה…נכונה. התסכולים אודות הקידום בתחום הקריירה עדין גדולים. היצמדו למידע שדליתם מהאינטרנט ומחברים ותרגמו זאת לכסף או למציאת כוון חדש בחיים- זה הזמן. הגעגוע לעבר נמשך, הסירו מחסומים והרימו טלפון לשאול 'מה נשמע'. הזמן למחשבה יצירתית בנוגע לכישרונות המקוריים שלכם. צלצלו אלי באומץ, לייעוץ אישי ומקצועי.

בתולה

גם השבוע אתם מתמודדים עם גורם המפריע/ה לכם להתקדם בתחום הקריירה, כאן אתם צריכים לגייס את כוח- ההיגיון ופחות בחולשת- הלב ושלא להתעמת 'חזיתית', אלא לפנות להנהלה. הזמן להביט בכישרונות וכול מה שיש לכם בחיים ולהודות לבורא עולם על כך, דבר שיוריד מכם חצי מן המרירות-  המכתיבה את חייכם. קבלו בהבנה את העכבות בתחום הרומנטי, אבל עשו השתדלות בכך שתלמדו יותר, על מה תוקע אתכם בחיים. צלצלו אלי לייעוץ מקצועי.

מאזניים

אתם לא מקבלים את התקיעות בחייכם בהבנה. משנה תוקף לכך מגיע בצורה של סכסוכים בכמה תחומים חשובים. הזמן לדעת שאתם לא צריכים להתרכז בכמה דברים בו זמנית, ושמספיק שתעשו דבר אחד 'פרפקט'…וכבר אתם חוזרים לעצמכם. ההפתעה בתחום הרומנטי היתה קצרה אמנם, אך אתם במצב של חשדנות הדדית, וזאת התשובה במעכבת לכך. הריקוד הרומנטי התמים שלכם לא יגיע לשום מקום, אלא אם כן תלמדו 'לרקוד אותו' נכונה. צלצלו אלי לייעוץ טלפוני, או בפגישה.

 

עקרב

אתם חיים בתוך שגרה, או בשעמום. דחו מחשבות על התקדמות מהירה במקום בו אתם עובדים או  במסגרת עסקים. עצמאיים: הזמן לפרסם בעיתון את מה שאתם רוצים להציע ללקוחות- ולהצליח. ניכרת בכם גם תשישות פיזית, כתוצאה מאכזבות החיים והזמן. אתם צפויים להתגבר על כך בזמן הקרוב מאוד, כתוצאה מידיעה ברורה לגבי מציאת פתרון לבעיה שהעסיקה אתכם המון זמן. הגידו את האמת שלכם 'דרך- הלב' ולא דרך פחדים מודחקים. צלצלו אלי לייעוץ אישי.

קשת

אתם מרגישים צורך להוכיח שאפשר לסמוך עליכם. מצד שני, יש תסכול על כך שאתם מוותרים על המון דברים שבאמת רציתם לעשות. אתם מתקשים להציב גבולות ויש תמיד מי שמנצל את הפרצה. הדברים האלה מתסכלים אתכם קשות מכיוון שהכוונות שלכם טובות. מן הראוי לסיים קשרים ישנים שמבוססים על חוסר איזון. בעתיד נסו לנהוג אחרת. במקום לקוות שמישהו יבין אתכם, אמרו, ואפילו שימו על הכתב את הדרישות והציפיות, במיוחד כשמדובר בעבודה, אהבה או במשפחה.

גדי

אתם מתנהגים, משום מה, בצורה לא עקבית שגורמת לאחרים להיות מבולבלים במיוחד. כל הנוגעים בדבר מרגישים מתוסכלים, כי זה ממש לא מה שהתכוונתם שיקרה. כדאי מאוד לקחת פסק זמן, להגדיר לעצמכם מה אתם רוצים ורק אחר כך לומר זאת 'לצד השני'. הזוגיות במצב מעורפל. היזהרו לא לנתק קשרים, אלא אם כן אתם בטוחים בצעד. הפסיקו את הקצב המטורף בלחשוב על הבעיות של אחרים. קחו פסק זמן על מנת לטפל גם בעצמכם.

 

 

 

 

 

 

דלי

זווית הכוכבים מקשה עליכם במישורי תעסוקה, השקיעו בצורת של עבודה מאומצת בתחום העבודה. החוג החברתי יפרגן לכם ולא יעמוד מנגד. דחו הוצאות הקשורות לנסיעות וללימודים בעלי אופי פזרני. כושר הריכוז שלכם ירד פלאים. מחשבות על העבר ועל מה שהפסדתם. הובילו את כושר ההבחנה המעולה שלכם, לכיוונים רומנטיים וחברתיים. הגדירו גבולות בפני אלה שמנסים כול הזמן 'לעקוף אתכם בסיבוב' ההצלחה. הפנויים רגשית: מישהו מבלבל אתכם בהצעות, לא ברורות. צלצלו אלי לייעוץ ברוב מישוריי החיים.

דגים

נראה כי אתם מתוסכלים מאדם קרוב שאינו מראה לכם אהבה. מומלץ לספור עד עשר ולחשוב, הכוח לא יעזור במקרה זה. כדאי לתכנן מראש  צעדים נכונים לפתרון הבעיה הרומנטית, גמישות תביא לתוצאות מצוינות. בתחום החברתי הפתעה חיובית, בזכות כישרון ההבעה שלכם. אמצו את הכישרון שלכם לעסקים… והשפע יחכה לכם מעבר לפינה. לפני שאתם נוקטים צעד דרסטי במישור הבין- זוגי, כדאי לשקול את המצב ביסודיות. לפנויים, אסור לפחד מרומנים בנוסח שידוכים ופגישות עיוורות.

 

להלן הקישור לאתר של האסטרולוג אודי ברגר

http://www.astrologia.co.il

הוסף תגובה !

מופעל באמצעות - WordPress | התחבר | פוסטים (RSS) | תגובות (RSS) | עיצוב תבנית - wpdesigner | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט |