תחזית אסטרולוגית שבועית ( הורוסקופ) בין התאריכים 27.11-03.12.2014

אודי ברגר תמונה

התחזית האסטרולוגית נכתבה על ידי: האסטרולוג אודי ברגר

טלה

שבוע טוב להימורים בכול נושא ועניין. התקררות האהבה ממשיכה להדאיג אתכם, לאור התמעטות התשדורת מהעבר. סימנים להתאוששות כלכלית גורמת לכם לשמחה, אך אתם למודי ניסיון… וחוששים, צפו ליותר יחס מכוון הממונים הישירים. הפתעה בנוגע לדמות מן העבר תכה בלב המתגעגע. העבודה החדשה באופק או שכבר התקבלה ואתם מחכים לקידום. שיפור במצב הבריאותי של דמות חשובה ויקרה. הרגשות נתונים לשיפור הקשרים הרומנטיים.. חפשו תשובות לשאלות בתחום הזוגי- פנו אלי לייעוץ אישי.

שור

אתם שוב מתרגשים מכול שביב של תקווה בתחום הקריירה. לא להיסחף לאשליות ביחס לעבודה הנוספת או לקידום קרוב בתחום התעסוקה, אסור לכם לעזוב את מקום עבודתכם הנוכחי לטובת משהו מעורפל ולא ידוע. כספים המגיעים לכם ישחררו לחצים ישנים. המשפחה מתנגדת לכעסים הפנימיים שלכם, כלפי מישהו קרוב. דמות מסוימת מתחום הקריירה עוצרת אתכם מלהתקדם. הפנויים: הבדידות שלכם מעיקה יותר מתמיד. הנשואים או המחויבים רגשית: אתם נותנים הרבה יותר, מאשר מקבלים.

תאומים

על אף שאתם לא הכי מוצלחים בהימורים…השבוע הוא שלכם. קחו פסק זמן בנוגע להשקעות גדולות בתחום הבית. שמרו מרחק מכול תחום הדורש סיכון לטווח הארוך. המצפים לקידום או לעבודה: משהו טוב יקרה לאחר סוף השבוע הקרוב בתחום הקריירה. הרווקים או והפנויים יפנו לחפש את אהבתם, אם כי הם לא שכחו את בן/ת הזוג מהעבר. הנשואים מרגישים כתקועים בסבך רגשות ובבלבול. החשד לגבי כנות האחרים כלפיכם, מרקיע למפלסים מרירים וקשים.

סרטן

שבוע מבולבל ולא מאוזן עובר עליכם, ואתם כמו בתוך ענן ערפל רגשי. שמרו על איזון, למרות שאתם לא מאמינים שיהיה…טוב. אתם רוצים לשנות את גורלכם בתחום העבודה. זכרו שלא כדאי לעזוב מקום עבודה לפני שמוצאים אחרת. לא לפחד מצעדים הדורשים אומץ לב, וזה כולל בלהיכנס ולגלוש באינטרנט ולחפש אחר ענייני הלב, המידע והפרנסה. ניסיתם הכול על מנת לשפר את הזוגיות ולא הצלחתם. פנו אלי לייעוץ או לכאלה שיכולים לכוון אתכם להחלטות הנכונות.

אריה

 העוסקים בתחומי לימוד ייהנו מכושר ריכוז ומהצלחה. הזמן לחתום חוזים, אבל לא בלי לבדוק היטב את כול הקשור אליו. החלטה לצאת ולנצל את מזג האוויר הסתווי לטובה, בסוף השבוע. הפתעות בלתי צפויות ביחס לתחום הקריירה, ימלאו אתכם באופטימיות זהירה. רגעים יפים בחברת בן/ת הזוג, מסתיימים בעוד אכזבה ומרירות. אחרי החגים…תמצאו שעליתם על דרך המלך בנוגע לתעסוקה. שמרו על בריאותכם ממקומות קרים, או ממצבי רוח משתנים. עדיף להסתכל על העתיד בעיניים פקוחות.

 

 

 

 

בתולה

קשה לכם להתמודד עם הצד התעסוקתי העוין, לאור השינויים שחלו בעבודה. הצעות מוצעות לכם במישור הרומנטי, אך אתם נעולים על דמות שלא יוצאת לכם מהראש. רגעים יפים בחברת האוהבים אתכם באמת, מעלים על פניכם חיוך רחב. החברים יתמכו בנוגע לסידורים חשובים ולחלץ אתכם מהמבוך הרגשי או הכספי. זה הזמן להשתחרר מפחדים לצאת ולשאול מה יעלה בגורלכם, זכרו שזה לא נוגד את הדת, אלא 'כמשלים אותה'. המשיכו לתמוך בחבר/ה הזקוק/ה לעזרתם.

מאזניים

צפו להפתעה בתחום הרומנטי. הנשואים צפויים לגישור על פעריי דעות. הסכמים ישנים בנוגע לעבודה או לחתימת חוזים הקשורים לעסקים, יתממשו בקרוב. בקרוב נסיעה המשלבת: בילוי, מידע, למידה, חברים, משפחה  או עסקים. הזמן לחפש את החברים הישנים ובני משפחה שאולי שכחתם מאחור. אתם מוכרחים לפעול בהשתדלות שניתנה לכם על ידי צו שמים. הזמן לעשות משהו ביחס לצד המקצועי. אתם חשים כי אתם חייבים להתייעץ עם גורם העוסק בתחום הנסתר, צלצלו אלי באומץ-  לייעוץ.

עקרב

אתם עסוקים לקראת אירוע חשוב כלשהו. הדאגה שלכם היא סביב הילדים ולקשור אליהם במישרין או בעקיפין. סלקו את האשליות מדרככם ומהמסקנה, שעל מנת ליישב סכסוך מתמשך עליכם לפנות לייעוץ בדחיפות. בעיה כלשהי הקשורה לחברים או למשפחה תיפול על כתפיכם. אירוע חשוב בתחום התעסוקה מלחיץ, ויתכן שתשקלו שלא לקחת חלק בו. שפרו את בריאותכם הנפשית, השקיעו בצד הרוחני של החיים. אתם מגלים שהלחצים באים בגלל דמויות בתוך המשפחה. הוציאו את הכאב החוצה.

קשת

אתם נלחמים בעבודה על זכותכם לדבר ולהביע את כול שעל ליבכם. קחו את הזמן בנוגע לקנייה או להשכרת דירה, חישבו, אולי זה הזמן לחשוב על רכישה- יותר מאשר על השכרה(?!) בריאות המשפחה הקרובה, תדאיג אתכם. שמרו על מקום העבודה הנוכחי, זה לא הזמן לעזוב, לטובת מקום אחר ומעורפל. מי שלא מצא עבודה ימצא אותה בעזרת אנשים הרוצים בטובתו. לפסימיים: חפשו באינטרנט ובעיתונים, ובטוחני שתמצאו שם, את שבוע ההצלחה שלכם.

גדי

 הסידורים אחרונים לגבי רכוש משפחתי, יוצרים חיכוכים מיותרים וכואבים. יתכנו גישושים אחרונים לגבי קידום הנוגע לכם באופן אישי. בריאות בן/ת משפחה קרוב/ה עדין מדאיגה אתכם וגוזלת לכם את מרבית הזמן- בקרוב שיפור ניכר ופתאומי. כעסים מופנים לאחד מבני המשפחה, בנוגע להשתמטות מחלקו בנטל הכללי. הזמן להילחם על זכותכם בתוך התא המשפחתי-והזוגי. הזמן ללמוד את הסיבות למעגליות הרומנטית החוזרת על עצמה, פנו אלי לייעוץ על מנת לדעת איך לצאת מסבך הרגשות, ולנצח בגדול.

 

 

 

 

דלי

השבוע אתם מאוד חשדנים ורבים עם כול העולם…ואחותו. תנו צ'אנס לחברים הרוצים בטובתכם, אל תחדשו בכשרים. אלה שעובדים: הקידום בעבודה יגיע בקרוב. אלה שלא עובדים יצפו להזדמנות למצוא את מבוקשם, במהלך הימים הבאים. בריאותכם הפיזית והנפשית מתייצבת. תכננו חופשה קטנה עם הדמות אותה אתם הכי אוהבים, אקט זה עשוי לתרום רבות- להתקרבות. הזמן ללכד את המשפחה מחדש. אתם צריכים לדעת איך עושים זאת ומתי. צלצלו אלי באומץ, לייעוץ אישי.

דגים

קשר מן העבר יצוף מחדש, ויתפוס אתכם מבולבלים וכלא מוכנים. רגשות כלפי חברים יגרמו לכם להושיט עזרה, הרבה מעבר למידה הרצויה. סוף השבוע יהיה סוער בנוגע לצד שבינו לבינה. חובות יפסיקו לאיים עליכם, אתם עומדים לקבל סכום כסף, שיחלץ אתכם מהם. חפשו באמצעי התקשורת לגבי מקום עבודה נוסף או אחר. מי שלא התקדם בשטח הרומנטי, חייב לנסות לקדם זאת בשבועיים הבאים. צלצלו אלי באומץ, לייעוץ אישי מקצועי, כי זה הזמן.

להלן הקישור לאתר של האסטרולוג אודי ברגר

http://www.astrologia.co.il

הוסף תגובה !

מופעל באמצעות - WordPress | התחבר | פוסטים (RSS) | תגובות (RSS) | עיצוב תבנית - wpdesigner | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט |