הפגנה מול שגרירות קנדה להצלת ילדי כת 'לב טהור'

חברים יקרים, בני משפחה שיקיריהם שבויים בכת 'לב טהור' עורכים הפגנה ביום שני הקרוב, 14.10.2013, בשעה 17:00, מול שגרירות קנדה, רח' נירים 1 תל אביב.

אנו זקוקים לעזרתכם החשובה ומבקשים שתגיעו להפגנה.

בואו להפגין למען שחרור 137 הילדים מכת "לב טהור".

הראו שאכפת לכם! כי לרשויות בקנדה לא באמת אכפת.

לא אכפת להם שמרביצים להם, שלוקחים אותם בכח מההורים שלהם, שהם ישנים בבתים זרים, שנותנים להם עונשים, שמעמידים אותם שעות על הרגליים ואסור להם לשבת, ללכת לשירותים או לשתות כוס מים. שמלבישים אותם בנעליים קטנות ושאוסרים עליהם לחלוץ אותן, עד כדי שהאצבעות שלהם מלאות בפטריות וכפות הרגליים הקטנות מתעוותות.

לא אכפת להם שלחלקם כבר אין שיניים בפה, שמחתנים אותם בכח בגיל 14 ושמפחידים אותם שילכו לכף הקלע (גהינום).

לא איכפת להם שנוטלים מהם את החופש, את הדעת, את הרגש, את הרצון, את השמחה, את הילדות, את ההורים, את האחים, את הסבא, את הסבתא, את כל המשפחה.

נוטלים מהם את החיים!

אם לכם כן איכפת, בואו לעזור והיו פעילים בהצלת חייהם של 137 ילדים.

ניתן לאשר הגעה להפגנה באירוע בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/440809549363081

או בטלפון של אורית: 052/2578255

5 תגובות ל “הפגנה מול שגרירות קנדה להצלת ילדי כת 'לב טהור'”

 1. תדעו לכם, חברים יקרים, כל מה שאורית כהן-עמיר מפטפטת, הם שקרים, עלילות דם, מעולם לא הכו בלב טהור אף אחד, לא הענישו. הילדים בקהילת לב טהור שמחים ומאושרים, מקבלים תזונה בריאה במיוחד. אם יש משהו קטן, איפה המשטרה? איפה הרווחה בקנדה? הבאמת רוצים לחרפן אותכם שקנדה היא ניגריה או אריתרייה, השתגעתם?
  אין כזה מושג של "עונש" בקהילת לב טהור. אין שום ילד שהשינים נפלו לו (אולי השיני חלב הישראליות נופלות וגודלים שינים קנדיות אחרות) ואם יש למישהו פטריות הוא לוקח תרופה.
  האורית הזו, היא זו שביחד עם אימא שלה, רוצה לקחת את "את החופש, את הדעת, את הרגש, את הרצון, את השמחה" מאחיה המסכן שאול בויער, בן 50, שמעלילה עליו ומחריבה את משפחתו.
  אחים יקרים, תפסיקו להאמין לשטויות, תהיו רצינים. תעשו דברים מועילים בזמן שלכם, ותהיו בריאים.

 2. נחמן הלבראנץ אתה רציני? אתה אמיתי ? אתה רמאי שקרן נוכל ואכזרי שמתעלל בילדים ונשים 25 שנה , איך אתה לא מתבייש לשקר בלי סוף , נימאסתם כבר ,

 3. נחמן הלברנץ הרשע, מרביץ לילדים קטנים ומתעלל בהם, מה מפחיד אותך? שפעם אחת מספרים את האמת על כת לב טהור שמנצלת ומתעללת בילדים, סופה של כל כת מגיעה, גם סופכם יגיע, אתה, נחמן הלברנץ אבא שלך שלמה הלברנץ תכינו מזוודות לכלא, לא נעזוב אותכם עד שתגיעו לשם.

 4. סערת לב טהור: עדויות חדשות ומסמכים שנחשפו הבוקר (ראשון) בכלי תקשורת בקנדה, מגלים "עולם אפל" במרתפי הכת הסגורה.

  על פי הדיווח בעיתון טורונטו סטאר, ממסמכי המשטרה שהוצגו לאחרונה בפני בית המשפט עולה תמונה עגומה של התעללות, כליאה במרתפים חשוכים, מכות עם מוטות ברזל חגורות ושוטים.

  במסמכים שהנם תוצאה של חקירה סמויה שהתנהלה כנגד הכת במשך שנתיים, מצונזרים שמותיהם של כל 14 הילדים שהוצאו על פי החלטת בית המשפט מחזקת משפחותיהם, מה שהיווה בסופו של דבר סיבה לבריחה של בני הקהילה באישון ליל למחוז אונטריו שבקנדה.

  ע"פ הלכה אסור לרחם על אכזרים, והם גם לא מקיימים התורה כראוי כגון בכת לב לא טהור לא לומדים גמ' משום שהקיבוצניק שהוא אבי אבות הטומאה האדם הארור הזה, אדון ארז הלברנז, אומר שללמוד גמ' לא לדורינו, אפיקורסות בפועל.

  דינם נחתם בגלל עבירות מדאורייתא: כל המצולם או הנכתב על כת עבודה זרה זו- מחייב נידוי ושמתא מידיים, ניתוק מהם בכל אשר להם- צו השעה מדין תורה. מה לעם ישראל ולכנופיה העלובה הזו? רק שלא יעלה על דעתם להגיע למדינת ישראל. צאו טמאים יאמרו להם.

  לזכור, שהרבה מנהיגי כתות כמותם אוהבים לאבחן אנשים כחולי נפש בגלל שאלו מנסים לחלוק על חוקי הכת. בכל הכתות קיימת התעללות נפשית ברמה של “אתה אפס ויש בך את כל הרוע בעולם.” אבל במקרה הזה מדובר גם בהתעללות פיזית בצורה זוועתית וקיצונית ובילדים במין!!!, שזה אפילו עוד יותר נורא מכל קבוצה קיצונית אחרת.

  הקיבוצניק הזה ארז ובנו נחמן גילגולים של شركاؤنا

 5. "בכת לב טהור, אחד הלילות ראיתי איך נותנים מלקות לילד בן שבע. הורידו לו את הבגדים, השאירו אותו בתחתונים בלבד, השכיבו אותו וקשרו לו את הידיים והרגליים. 39 מלקות רצח נתנו לו בלי שום רחמנות, והילד צורח בוכה כמאת שהוא מת. ראיתי את זה בעיניים שלי. ארז ואשתו נכחו שם בשעת ההלקאה" בשמחה גדולה!

  יש לציין כי מדובר במכה קשה עבור חברי הכת המסריחים המנוולים, הקיצונים "לב [לא] טהור" אשר גורשה ב"ה כבר ממספר מדינות ואזורים בעולם. רק לפני כמה ימים דווח כי רוב חברי הכת עזבו את מקום מגוריהם בקנדה ועברו לגוואטמאלה בכדי להמנע מהאשמות ודיונים משפטיים של ניצול מיני.

  אנשי רשויות הרווחה במונטריאול העידו על כך שהילדים הוכו פיזית, חיו בהיגיינה נמוכה, הוכרחו לקחת כדורים שונים ללא מרשם, חתונה בגיל צעיר והפרה של החוק המקומי המכריח ילדים ללמוד את חומרי הלימוד המקומיים, דבר שלא יישמו.

  אלה יהודים? סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, רשעים!!! בכלל לא מדובר בחרדים! יהודים? אלה יהודים? הצחקתם אותי, סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, הם האנטישמים הכי גדולים. לא פלא שהם לא מחפשים מפלט בישראל.

  מדובר בכת סרוחה לב [לא] טהור שמשתמשת בדת בקטע ציני לעבירות מין נוראיות. הכת הזאת חיבת להתפרק, לפחות תקראו להם בשם האמיתי שלהם, הם כת קיצוניות פנאטית מגעילה. הם לא יהודים הם חולים. אמורים להיות בכלא לכל ימיהם על מה שהם מעוללים.

  מדובר בכת קיצונית שמתעללת בילדים, כת מטורפת שמתעללת בילדים ובנשים, הם ברחו מהחוק בקנדה מכיון שעמדו להוציא את כל הילדים למשפחות אומנות, הבריחו את הילדים האומללים לגאוטמלה וככה ברחו מהחוק בקנדה, שלמה [ארז] הלברנץ המממז הזה הגורו שלהם – ראש הכת "דאעא"ש" צריך לשבת בכלא כל החיים, הוא כבר ישב בעבר על חטיפת ילד.

  זה לא אפ' דומה לחרדים זה כת שעוברים שם על הדברים הכי חמורים ביהדות האדמור-ארז-אלברנז זה אדם-בהמה-סרוחה כרזמתי זול בלבוש חרדי שמכה ומתעולל בילדים ונשים ועוד דברים גרועים שאני לא רוצה לכתוב ושכל אחד יבין לבד! (מוצץ את דמם ועוד…)אין שמה גיטין על פי ההלכה "אלא האדמור" מחליט היום את פה, ומחר את שם, קהילה של מפגרים!!!! סליחה כת לא חרדים!!!! הם ברחו מקנדה כי בית משפט החליט להוציא הרבה מהילדים מהמשפחות שלהם וברוך השם שהם עזבו קנדה, לאשפז ארז הלברנז מיד, הוא רשע מרושע, פושע כופר בשם ובתורתו רוצח בהמה שפלה.

  המסכנים שהגיעו לכת 'לב [לא] טהור' של שלמה ארז הלברנץ י"ימוש וזכרו, לאורך עשרים השנים האחרונות, חשבו שהם עומדים לחוות קדושה שאין דוגמתה. בפועל המתינו להם מלקות אכזריות, ניתוק מההורים, נישואין בכפייה, גירושין בכפייה, שטיפת מוח, הדחה לעדות שקר ואיומים ברצח. גם באגפים הקיצוניים של הציבור החרדי כבר מבינים, גם אם באיחור, שאת הטירוף הזה צריך לעצור תיכף ומיד.

  "באחד הלילות ראיתי איך נותנים מלקות לילד בן שבע. הורידו לו את הבגדים, השאירו אותו בתחתונים בלבד, השכיבו אותו וקשרו לו את הידיים והרגליים. 39 מלקות רצח נתנו לו בלי שום רחמנות, והילד צורח בוכה כמעט שהוא מת. ראיתי את זה בעיניים שלי. ארז ואשתו נכחו שם בשעת ההלקאה" בשמחה גדולה!

הוסף תגובה !

מופעל באמצעות - WordPress | התחבר | פוסטים (RSS) | תגובות (RSS) | עיצוב תבנית - wpdesigner | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט |