עברנו את סף הגועל נפש

התמונה מויקיפדיה

 

נכתב על ידי: אלכס לוין

 

אין אני מכיר את שרה התניהו, לא פגשתי אותה מעולם בעבר, לא נתקלתי בה מעולם,  צר לי על מה שמתרחש סביבה וסביב בעלה שהוא במקרה ראש ממשלת ישראל.

מאז הקדנציה הראשונה שבה בנימין נתניהו נבחר לראשות הממשלה שמו להם גורמים שונים אשר חשים מאויימים על ידי בנימין נתניהו כולל גורמים שונים אשר משייכים את עצמם לאליטה חברתית זאת או אחרת להפיל את בנימין נתניהו בכול מחיר. זה התחיל בהפצת שמועות על זהותו האחרת של בנימין נתניהו , על שם וזהות אמריקאים שיש לו כביכול, זה הגיעה בשיאו להפצת שקרים על כל מיני דברים בעברו, השיא היה כינויו על ידי אחת המסיתים הפרועים שאת שמו כאן לא לנקוב בכדי לא לתת לו כבוד מיותר הוא כינה את ראש הממשלה "נסיך האופל" אתם מבינים נסיך האופל, בושה וחרפה..באיזה שם לא כינו עדיין את בנימין נתניהו כל אותם החושבים שמותר להם הכול, אלו החושבים שהם אליטות, אותם אליטות , במה כבר לא האשימו את בנימין נתניהו בזה שהוא סוכן סי,אי, אי,שהוא שקרן, שהוא ראש כנופיה, גנב , מוסוליני, אתם מבינים עד להיכן השנאה מגיעה , אותם גורמים אשר חושבים שלהם מותר הכול. השיא נשבר בפרסום  פוסטר מלא שנאה עם  תמונתו של בנימים נתניהו עם קרניים.

עד להיכן מרשים לעצמם אותם שונאים, תאבי שנאה ורשעות לתת דרור לשפתם המגעילה, עד מתי המדינה ואזרחיה יכולים להרשות לאותם משתלחים ברמות של אשפה לתת להם בימות מבלי לגנותם, באיזו מדינה אחרת הייתה השתלחות ברמות של ביזוי, של השתלחות ברמות רחוב הנחותות ביותר לעבור בשקט, הנה כאשר הם לא מצליחים לפגוע לפחות כלפי חוץ בראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו יוצאים כל עדת התנים הללו ומנסים לפגוע בראש ממשלת ישראל דרך איישתו שרה נתניהו, עד להיכן זנתה ירושלים?, עד לאיזה עומק של אשפתות מגיעים כל אותם שונאים תאבי רעל וארס. אני מרחם על כל אותם יורקי ארס , אני מרחם עליהם, צר לי על שרה נתניהו שהיא נופלת כקורבן למעשי הנבלה הללו. אוי לעם ולמדינה שנותנת לארס הזה לצאת כך בפומבי ולא מגינה על בני משפחת ראש הממשלה.

הגיע הזמן לחוקק חוקים אשר יגנו על בני משפחות השרים, ראש הממשלה ונשיא המדינה כולל על חברי הכנסת בכדי שאנשי האשפתות הללו שחושבים  שהם האליטות החברתיות אוי לאותם אליטות אם כך הם מתנהגים ,מדברים וכותבים,יש ולעצור את התרעלה הזאת סוף סוף.

דיי להשתלחות הנבזית והמגעילה הזאת ברמת אשפתות הנחותה ביותר.

 

מתי נראה כאן במדינת ישראל תרבות אחרת, שפה יפה, כתיבה נאותה וכבוד לזולת, אולי כאשר נעמיד את אותם אלו החושבים שהם אליטות, אליטות של זבל ותרעלה.

הוסף תגובה !

מופעל באמצעות - WordPress | התחבר | פוסטים (RSS) | תגובות (RSS) | עיצוב תבנית - wpdesigner | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט |