הפנקס הסודי של ביבי

נכתב על ידי: אריה אבנרי יו"ר עמותת אומ"ץ


"תכנית "המקור" בערוץ 10 חשפה נתונים מאלפים מתוך פנקס ישן של נתניהו בתקופת כהונתו כשר האוצר ויו"ר האופוזיציה שבו חילק ביבי ציונים, כוכבים ופלוסים לשורה של אילי הון יהודים שהוא ורעייתו שרה נהנו מנדיבותם ותמיכתם הכספית במימון מסעי התענוגות היקרים שלהם בחו"ל המעלים חשד לביצוע עבירות פליליות גבוליות ועבירות אתיות חמורות" (התקשורת העוינת) 
 
הפנקס הישן של נתניהו התגלה באקראי בכיס חליפה שלו שהובאה לניקוי רטוב במלון בניו יורק ע"י שרה באחת מעשרות המזוודות שהיא נוטלת אתה לכל הנסיעות של בעלה לחו"ל שבהן היא נוהגת לכפות את עצמה על תקן של שומרת גופו.

הפנקס של ביבי הועבר ע"י מנהל המלון האמריקני לקונסוליה הישראלית בניו יורק ואחד העובדים הזדרז לצלם את דפי הפנקס ולשלחם בדואר לא דיפלומטי לארץ המיועדים לערוץ תקשורת.

בעקבות הדלפה זו קיבל אומץ לב אחד מעובדי לשכת ראש הממשלה לשעבר בירושלים, שהודח מעבודתו בבושת פנים בפקודת שרה נתניהו אחרי ששכח להחניף לה ולהגיד לה את המילים האהובות עליה "יפה" ו"חכמה".

העובד המפוטר העביר בסוף השבוע ל"קיפוד" צילום של דפים מהפנקס הסודי של ביבי שבהם הוא מביע את דעתו ורחשי ליבו על כמה אישים פוליטיים במדינה.
אנו מפרסמים להלן כמה צימוקים, שקדים, סברס ובורקס על כמה אישים בולטים מהפנקס הסודי של ביבי. זו רשימה ראשונה בסדרה.

כל הזכויות לא שמורות לביבי והחובות לא מוטלות עליו אלא עלינו המשמשים כקופאים שלו. 

אהוד אולמרט: "אהוד א' מתוחכם, ערמומי, שקרן, יהיר ונבל לא ברשות. הוא נהנתן סידרתי כמוני, טס סידרתי במחלקה הראשונה חובב מלונות פאר וסיגרים. לא במקרה שתקתי ולא אמרתי מילה על השחיתות הרבה של אהוד א' כאשר הוא כיהן כראש הממשלה ואני שימשתי כיו"ר האופוזיציה. כולם לא הבינו למה אני שותק. האמת היא שחששתי שאהוד א' יפצה את פיו ויגלה פרטים על הנסיעות שלי ועל דברים אחרים שהשתיקה לא יפה להן .

אני מקנא באהוד א' על כך שרעייתו עליזה לא נדבקת אליו לכל נסיעותיו, לא מציקה לו ועושה הכול בשקט. גם את הציורים שמכרה בלי רעש וצלצולים במחירים מופקעים לכל אלה שרצו הטבות מבעלה על חשבון הקופה הציבורית. שרה מכבסת את הכביסה המלוכלכת שלנו בחו"ל ועליזה עושה זאת בארץ. ציון: 7 כוכבים בחו"ל ושלושה מינוסים בארץ".

אהוד ברק: "אני לא מפחד מאהוד ב' וזאת בניגוד למה שחושבים אנשי התקשורת העוינת ולא נשלט על ידו כפי שסבורים הבריות. הוא לא מכתיב את המדיניות של הממשלה ולא קובע באורח בלעדי מהלכים ביטחוניים וגם לא בולם אותי ולא מטפל בי בכל פעם שאני מקבל חרדה מהמצב ונכנס לפאניקה.

בסה"כ יש בינינו אחוות לוחמי סיירת מטכ"ל לשעבר. גם אהוד ב' נהנתן ברמה גבוהה הזהה לשלי חובב סוויטות בחו"ל בחברת רעייתו נילי ועתיר נכסים וממון בארץ. הוא אדם כלבבי בצלמי ובדמותי.

אהוד ב' טעה בכך שבחר לגור דווקא בבתי אקירוב בתל אביב. בכך הוא מנקר לכולם את העיניים והם צורמים לו באוזניים בהפגנות ליד ביתו. לי זה לא קורה בקיסריה בחווילה הסמויה שלי שקשה להתקרב אליה. טוב ששרה רבה עם העוזרות ולא מעמידים אותה לדין פלילי בדומה לנילי רעייתו של אהוד ב' שהעסיקה עובד זר. ציון 6 כוכבים בחו"ל שני פלוסים ומינוס אחד בארץ".

ציפי לבני: "ציפי הינה צדקנית גזעית מגלומנית, בעלת יושר אישי שלמרבה הצער מנהלת אורח חיים סולידי בארץ ואינה טסה לחו"ל במחלקה ראשונה על חשבון אחרים. בעלה של ציפי "נפתול" בוחש אמנם מאחורי הקלעים, אבל לא מותיר עקבות.

ציפי היא צבועה פוליטית חסרת בושה שמוקפת בצמרת קדימה בעבר ובהווה באישים מושחתים, נוכלים, מקבלי שוחד וגנבים. ציפי לא חוששת מהעתיד ומצרפת לקדימה אישים בעלי רמה מוסרית מפוקפקת ושנויים במחלוקת. למרבה הצער בסקרים האחרונים ציפי נושפת בעורפי. חבל שיועץ הסתרים המוכשר שלה חיים רמון לא נושף בה ולא מסתבך גם אתה בעוד נשיקה צרפתית.

יש לי מזל שחברי הטוב צחי הנגבי לא נכנס לכלא. צחי מתואם אתי והבטיח לי לסלק אותה לקראת הבחירות הבאות. עם מופז אצליח להסתדר בעזרת צחי ואדבר אתו בגובה הקרחת. ציון בחו"ל כוכב אחד. בארץ פלוס אחד ושני מינוסים".

אביגדור ליברמן: "מי היה מאמין ששומר הבארים לשעבר איווט ליברמן שאני הימרתי עליו ומיניתי אותו כמנכ"ל משרד ראש הממשלה בקדנציה הראשונה שלי צמח למנהיג לאומי שבז לי, מתחרה בי, מאיים עלי סוחט אותי ומחזיק אותי באשכים. למרות שאיווט חשוד בביצוע עבירות פליליות מאז שנטש אותי בקדנציה הראשונה לפני תריסר שנים נכנעתי לו בעת הקמת הממשלה הנוכחית ואפשרתי לו למנות את השרים המופקדים על אכיפת החוק בתקווה שהוא יצא נשכר מכך ביום הדין.

איווט הוא נהנתן מוסווה שנסע לאורך השנים פעמים רבות לחו"ל לנסיעות חשאיות בגפו וידע כיצד לשלב שליחויות מדיניות עם אינטרסים אישיים סמויים.

בדומה אלי, לאהוד א' ולאהוד ב' גם איווט ידע לעשות הרבה כסף לביתו ולבני משפחתו ונחשב לאחד השרים העשירים בממשלתי. אבל יש לו שכל יותר מכולנו הוא גר בישוב נוקדים בשטחים וכספו חבוי אי שם באיי הבתולה שאיבדה  מזמן את תומתה.

התקווה היחידה שלי היא שיוגש נגדו כתב אישום חמור שבו הוא יואשם בקבלת שוחד ולא תהיה ברירה אלא לכלוא אותו מאחורי סורג ובריח יחד עם קצב, הירשזון ובניזרי. אולי גם אהוד א' יצטרף לחבורת האסירון העליון. אבל העניין  לא ברור. איווט הוא נמר בעל תשע נשמות שמסוגל לצאת מהבוץ בלי קלון עם מאסר על תנאי.

החשש הוא שאיווט יהיה ראש ממשלה שיחליט שאני לא מתאים להיות אפילו מנכ"ל משרדו. ציון: בחו"ל 5 כוכבים. בארץ ארבעה מינוסים ושני פלוסים". 

הוסף תגובה !

מופעל באמצעות - WordPress | התחבר | פוסטים (RSS) | תגובות (RSS) | עיצוב תבנית - wpdesigner | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט |