תחזית אסטרולוגית שבועית בין התאריכים 30.4-6.5 2010

 

 נכתב על ידי: האסטרולוג אודי ברגר

טלה

השבוע שלכם מסתכם במצבי רוח משתנים ובלחיצות יתר.

 

סוף השבוע

הירח ימצא בבית 9 ולכן תחושו בצורך לנסוע ולרכוש ידע בכל התחומים. כושר הריכוז יהיה נמוך.

 

בימים א- ב- ג- הירח ישהה במזל גדי בבית הקריירה. נצלו זאת על מנת להשקיע בתחום. אל תגררו את עצמכם לסבך של 'רגשי' ואל תכריזו על שום אולטימאטום כלפי מעבידכם.

 

בימים ד- ה- חשוב יהיה לכם לשהות בחברת אנשים שאתם מכירים. תחושו בבדידות בלתי מוסברת. קחו את עצמכם בקלות והכול יזרום. באם… לא כן, אז יהיו לכם סכסוכים מיותרים עם החברים והידידים.

 

שור

שבוע לא קל מצפה לכם בני מזל שור

 

סוף השבוע

ביום שישי הירח יבקר בבית 7 בעקרב. הדחפים השולטים בכם יהיו מן הסוג הבין- זוגי- תבקשו לשפר את היחסים שבינו לבינה. בשבת תשלוט בכם הנטייה לריב עם אחרים. זהירות תמנע פרידות קשות.

 

בימים א- ב- ג- הירח שישהה בבית מס' 9 ידחף אתכם לממש את הטיול הרצוי. הטבע יקרוץ לכם ביופיו הרב. מי שלא יצא לטיול יתעניין באמצעי התקשורת הרבים.

 

בימים ד- ה- הירח ישהה במזל דלי בבית הקריירה. למרות זאת תחושו בעצבנות יתר בעבודה ובכל תחום שבו אתם מתמחים. שמרו על פרופיל נמוך- השבוע הזה הוא לא הכי טוב בשבילכם.

 

תאומים

השבוע שלכם יסתכם בלחצים מכל סוג ועניין.

 

סוף השבוע

הירח ישהה במזל עקרב ביום שישי. זמן טוב מאוד לקניות ולביקורי- משפחה.  שבת- זה הזמן להשקיע ביחסים הקרובים. אפשרות למצוא משהו מרגש וחדש- לכל הפנויים- והפנויות…

 

בימים א- ב- ג- אתם צריכים לשקול מצבים קשים הקשורים לכספים. מי שהצליח לעשות כסף מהימורים ומכל 'נתון אחר' חייב שלא להתלהב יתר על המידה. שמרו על הנכסים הנזילים שלכם.

 

בימים ד- ה- הירח שישהה במזל דלי בבית 9 יגרום לכם לגירויים חדשים והקשורים לטיולים שמזמן לא חוויתם. כדאי לכם להצטרף או ליזום משהו שיגביר את הסיכויים להשתלב ביציאה לטבע.

סרטן

שבוע חביב מאוד מצפה לכם.

 

סוף השבוע

הירח שישהה ביום שישי בבית 5 יסייע לכם להיפתח לתחום יצירת האהבה. המשיכה אליכם תוכפל. אני מניח כי יהיו לכם מפגשים חמים וסוערים…עם בני המין השני. בשבת תנהלו מפגש עם אנשים הקשורים לעבודה.

 

בימים א- ב- ג- אתם מושפעים מהירח שישהה בבית הזוגיות. צפויה פגישה שבה תמצאו את יעדכם הרומנטי. אל תתביישו לעשות צעדים נועזים- זה יצליח לכם אז למה להסס?…

 

בימים ד- ה- תהיו לחוצים ותשאפו לריב עם אחרים. שמרו על מזגכם הנוח שמה תפסידו את כול הרושם שצברתם עד כה.

 

אריה

שבוע של מרץ ושל אנרגיות טובות.

 

סוף השבוע

ירח בעקרב ביום שישי בבית 4, יהיה סיבה לבילוי מהנה עם המשפחה הקרובה. מישהו יחגוג את יום נישואיו או אירוע אחר ומדליק. בשבת צפוי לכם מפגש רומנטי- ובגדול !

 

בימים א- ב- ג- הירח בגדי בבית 6 יביא לכם בשורות טובות ביחס לעבודה וגם ביחס לבריאות. קידום קרב והולך והתוצאות הבריאותיות שלכם יגלו שיפור רב.

 

בימים ד- ה- הזוגיות תהיה במרכז התעניינותכם. שיפור היחסים מובטח. מישהו ינסה לגשר בין עמדות שונות ומנוגדות- כדאי לכם להעיז ולהגיד את מה שישב אצלכם הרבה זמן 'על הלב'.

בתולה

שבוע לא קל מחכה לכם בני מזל בתולה

 

סוף השבוע

ירח בעקרב שיום שישי בבית 3. בילוי מהנה בחיק המשפחה יקרב בין הצדדים העוינים- באם ישנם כאלה. שבת – מצב הרוח נפול וירוד. מישהו בכול זאת, לא יסלח.

 

בימים א- ב- ג- תמצאו את עצמכם בסבך רגשות וכבעלי נטייה להחזיר את האהבה שהייתה לכם. לא יהיה לכם מצב רוח טוב כל כך ולכן לא תוכלו להתרכז במטרה הנ"ל.

 

בימים ד- ה- הירח ישפיע עליכם בכל הקשור לבריאות ולעבודה. מי שבחופש לא יקלקל את יחסיו עם החברים, אבל מי שיעבוד בחג ימצא את עצמו מאוד מקופח ומאוד תוקפני. זהירות !

 

מאזניים

שבוע מלא בתחושה של בדידות.

 

סוף השובע

ירח בעקרב בבית 2  יגרום לכם לצאת ולבזבז את כספכם דברים שלא כל כך חשובים. ירח בקשת בבית 3 יזכה אתכם במסיבה הכוללת המון אנשים. תנסו ליהנות מכל רגע כי ביום ראשון תחושו בבדידות מעיקה.

 

בימים א- ב- ג- תחושו שאתם בודדים ולא כל כך רצויים, כי עייפתם מכל החג…הזה, תסתגרו בחיק הקרובים אליכם ולא תרצו לצאת על אף ההצעות.

 

בימים ד- ה- תשפרו את נושא האהבה עד מאוד. כדאי לכם לנסות ולהעיז, ההצלחה תבוא כבר מאליה. טלפון או אימל כלשהם ישמחו אתכם ויגלו לכם משהו שלא ידעתם קודם לכן.

 

עקרב

שבוע מוצלח מחכה לכם.

 

סוף השבוע

ירח בעקרב ביום שישי בבית 1. יום טוב מאוד בו תפגינו את הקסם האישי שלכם- ולטובה. יתחשק לכם לעשות הכול ואוי לו למי שיסרב…

שבת- תצאו לבזבז ולבלות- יהיה לכם מצב רוח מרומם. הפתעות רגשיות מחכות לכם.

 

בימים א- ב- ג- הירח ישהה במזל גדי . זה אומר כי אלה ימים של חברים ידידים ושל כל מי שתרצו לדמיין. התקשורת אליכם והחוצה תהיה במיטבה.

 

בימים ד- ה- הירח יבקר במזל דלי בבית 4. האנרגיות שלכם 'בתוך' הבית וליושבים בו. חוויות רבות שמן העבר- 'יסופרו' על ידי מישהו מעניין.

 

קשת

השבוע שלכם יסתכם בדגש על הבית ועל המשפחה.

 

סוף השבוע

שישי יהיה בניגוד גמור לשבת. בשישי תהיו מאוד עצבניים ויהיה כדאי שלא לצאת לבלות. בשבת תתמלאו בביטחון וכדאי לכם לצאת ולפגוש את כולם. מה 'שלא תעשו' יתקבל באהדה רבה ובאהבה.

 

בימים א- ב- ג- הירח ישהה במזל גדי בבית 2. הכספים שעליהם תדברו יעסיקו אתכם וכל מה שתייחסו להם יהיה- העתיד. כדאי לכם להתחיל לחסוך את מה שהרווחתם לאחרונה.

 

בימים ד- ה- הירח ישהה במזל דלי בבית התקשורת. מקורות שונים ינסו לעזור לכם ביחס למציאת מוצא כלכלי. הצעה כלשהי תובא לעיונכם. מישהו ימסור לכם את פרטיו שעל מנת לעזור.

 

גדי

שבוע של מזעור נזקים מחכה לכם.

 

סוף השבוע

ירח בקשת  בבית 12 ביום שישי יפרגן לכם ביחס לחברים ולידידים. ידיד חדש ינסה לעזור לכם בנוגע לצד הכלכלי. כדאי לכם לנוח בשבת כי בתחילת השבוע תרבו בפעילויות.

 

בימים א- ב- ג- הירח ישהה במזל גדי בבית הראשון. אלה יהיו 'הימים שלכם'-  קחו אותם באהבה. כל מה שתבקשו תוכלו להשיג בקלות. הקסם שלכם ירקיע שחקים.

 

בימים ד- ה- הירח ישהה בבית הרגשות והכספים. כול מה שתעשו יהיה קשור לעתיד. חשבונות ישנים יתאזנו וחדשים- יפתחו בבנק. חובות כלשהם יוחזרו למי שמגיע.

 

דלי

שבוע של לחצים קטנים אך 'יצירתיים מבחינתכם'.

 

סוף השובע

ירח במזל קשת בבית 11. אתם מוזמנים לכול מיני מקומות 'מבטיחים'. בשבת אתם ממשיכים להיות פופולאריים מאוד.

 

בימים א- ב- ג- הירח שבגדי בבית 12, יחבל בכוחות הנפשיים שלכם. לא ילך לכם כלום. שמרו על פרופיל נמוך.

 

בימים ד- ה- הירח ישהה במזל דלי בבית ראשון. זה אומר כי מצב רוחכם ישתפר עד מאוד ושוב אתם במרכז העניינים. נתיב הקריירה ישתפר גם כן.

 

דגים

שבוע מאוד 'פעיל' מחכה לכם

 

סוף השבוע

כדאי לכם לצאת לטיולים בחיק הטבע. קבוצה של חברים או 'קרובים', תבקש את חברתכם. זה יהיה מאוד מוצלח. גם בשבת תחושו שאתם רצויים וכמעניינים.

 

בימים א- ב- ג- הירח בגדי. תנצלו את הימים החופשיים שלכם לפעילות קבוצתית כלשהי. צפויות היכרויות חדשות ומעניינות.

 

בימים ד- ה- הירח ישהה במזל דלי בבית מס'…12. כדאי יהיה לכם לשמור על פרופיל נמוך באותם ימים. כדאי להישמר מטיפוסים המציגים את עצמם כמחפשים את טובתכם.

 

 

Copyright©-2010-Udi Berger

אודי ברגר הוא מוותיקי: האסטרולוגים, הנומרולוגיים, הקבליסטים והמתקשרים בעידן המודרני. אודי הוא: יועץ, מרצה, כותב מאמרים ותחזיות במגזינים וב- 131אתרים ידועים בארץ ובעולם. ריקי: "חשבתי שכול הגברים רמאים ושלעולם לא אמצא זווג שאסתדר עימו. בטיפשותי כמעט האמנתי לפותחים שונים, שעל מנת להוציא ממני אלפי שקלים טענו…שיש עלי כישוף. בניגוד לכולם- ברגישותך, בסבלנותך ובכישרונך המדהים ידעת להדריך אותי לנצח בקרב האהבה ולהבין כי: "רק המעמיקים לקדוח מגיעים למים צלולים." ניתוח מפת לידה, ייעוץ והעצמה אישית וכלכלית, התייחסות נוספת לבן זוג, ילדים ותאריכים עתידיים מדויקים. מהרו להבטיח את מקומכם – מספר המתקבלים מוגבל ! 03-9031416 03-9026582 22-00 – 9-00

הוסף תגובה !

מופעל באמצעות - WordPress | התחבר | פוסטים (RSS) | תגובות (RSS) | עיצוב תבנית - wpdesigner | תרגום והסבה לעברית - מאסטרגייט |